Влада працює

Петро Колодій – до прикордонників, які повернулися із зони АТО на Львівщину: Люди щиро вдячні за вашу мужність, відвагу і героїзм

Днями на Львівщину зі сходу України прибула третя мотоманевренна група Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України у складі понад 300 осіб.

Впродовж трьох місяців захисники державного кордону несли службу в зоні проведення антитерористичної операції, а саме – обороняли пункт пропуску Красна Талівка і тримали оборону дороги, що вела з Росії вглиб Луганської області.

Сьогодні ж, 18 жовтня, із нашими захисниками зустрілося керівництво Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації, аби висловити відважним прикордонникам від себе та від імені громади вдячність за захист та оборону держави.

Вітаючи бійців третьої мотоманевренної групи Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив: «Люди щиро вдячні за вашу мужність, відвагу і героїзм, які ви проявили в нелегких умовах, перебуваючи на службі в зоні ведення бойових дій. Я також висловлюю вам свою вдячність та глибоку повагу. Ви є тими людьми, які захищають наших громадян і борються за незалежне майбутнє нашої країни. Ваш мужній та відважний подвиг ніколи не буде забутим. Сподіваюся, що Ваша відвага стане прикладом для нинішньої молоді, яка, знаю, дуже гордиться нині і нашою армією, і прикордонними військами».

Також Петро Колодій запевнив співробітників прикордонної служби в тому, що Львівська область всіляко долучається до надання допомоги захисникам України і надалі буде це робити. Зокрема, зауважив він, в обласній раді було проведено ревізію низки програм, кошти з яких підуть на реалізацію іншої програми, яка стосується надання допомоги військовослужбовцям в АТО, а також сім’ям тих, хто втратив своїх близьких через війну на сході держави.

Разом з тим, за словами заступника начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майора Івана Амброса, який керував у зоні АТО третьою мотоманевренною групою прикордонників, нині морально-психологнічний стан хлопців, які повернулися на Львівщину, є дуже патріотичним і за потреби вони готові знову їхати на схід та відстоювати кордони Української держави.

«Найважче для військових, коли вони були на сході, було не воювати, а знаходитися далеко від родини. Але сьогодні вони знову у колі своїх близьких та мають час на відпочинок, після чого знову повернуться на службу», – сказав Іван Амброс.

Також в рамках зустрічі з прикордонниками на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України у місті Великі Мости Сокальського району, відбулася урочиста церемонія відзначення захисників кордону. Зокрема, голова Львівської обласної ради вручив співробітникам прикордонної служби Грамоти Львівської обласної ради та цінні подарунки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.