Влада працює

Петро Колодій: Залучення ОСББ дозволить провести комплексні заходи з енергозбереження в житлово-комунальній сфері

Сьогодні, 23 жовтня, у Львові голова Львівської обласної ради взяв участь у відкритті П’ятого всеукраїнського форуму об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), який триватиме у місті впродовж двох днів.

Участь у цьому форумі також взяли голови та члени найбільш прогресивних ОСББ, а також управлінських компаній зі всієї України. Водночас до Львова з метою ознайомитися із роботою такого форуму приїхали представники міжнародних організацій та іноземні експерти в галузі житлового господарства.

Основні тема обговорення першого дня роботи П’ятого всеукраїнського форуму об’єднань співвласників багатоквартирних будинків – «Останні новини житлово-комунального господарства країни. Реформи. Тарифи. Енергоефективність», «Фінансування енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках: державна та муніципальна підтримка. Практика».    Із вітальним словом до учасників заходу звернувся очільник обласної ради, який, зокрема, зазначив: «Форум, до роботи якого ми сьогодні долучаємось, є дуже важливим, оскільки це своєрідний майданчик для обміну відвертими думками та конструктивними пропозиціями.

Питання енергетичної залежності України з кожним місяцем стає все більш болючим для нашої економіки. Тому енергозбереження має стати одним з пріоритетних напрямків роботи для влади».

Водночас, Петро Колодій наголосив на тому, що сьогодні величезна увага має бути приділена енергозбереженню для населення, адже саме пересічні мешканці першими відчують наслідки енергетичної кризи в державі. Тому місцеві ради повинні також шукати власні шляхи розв’язання цієї проблеми.

Також Петро Колодій розповів присутнім гостям Форуму, які приїхали до Львова з різних регіонів країни, що нині найскладнішою щодо ефективності використання енергії є ситуація у бюджетній сфері. «Львівська обласна рада допомагає жителям області здійснювати енергоефективні заходи, але все ж цього недостатньо для досягнення очікуваних результатів. Тому наголошу, що лише залучення ОСББ дозволить провести комплексні заходи з енергозбереження в житлово-комунальній сфері. Саме тому я ініціював зміни до Програми енергозбереження для населення, якими передбачено співфінансування заходів енергозбереження через ОСББ», – резюмував голова Львівської обласної ради.

Зауважимо, що на території Львівської області діє 1 тис. 93 ОСББ, 382 з яких знаходяться у м. Львові.

Голос Сокальщини на GoogleNews