Влада працює

Петро Колодій провів особистий прийом громадян

Сьогодні, 28 січня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій провів особистий прийом громадян. На прийом до очільника обласної ради прийшло близько 20 жителів області.

Жителі Львівщини звернулися до голови Львівської обласної ради за допомогою у вирішенні питань, пов'язаних із покращенням житлових умов, виділенням чи приватизацією земельних ділянок, наданням земельних паїв або тощо.

Зокрема, до Петра Колодія звернулася жителька Сокальського району, яка просила сприяння в отримані земельного паю на території сільської ради, де вона проживає.

Також на прийомі у голови обласної ради побувала жителька Жовківщини. Жінка скаржилась на те, що над її садибою споруджено високовольтну лінію електропередач, а одна з опор стоїть буквально за 6 метрів від будинку. Згадана лінія електропередач перебуває на балансі у ПАТ «ДТЕК Західенерго». Звернення жінки до балансоутримувача та органів місцевого самоврядування на сьогодні не дали жодних результатів. Тому голова облради доручи повторно звернутися до «ДТЕК Західенерго», а також скерувати листи до Прокуратури Львівської області та управління Держсанепідслужби у Львівській області з проханням сприяти у вирішенні проблемної ситуації.

Також чимало жителів Львівщини звернулись стосовно надання матеріальної допомоги.

З усіма зверненнями громадян голова обласної ради ознайомився і реагуватиме відповідно до своєї компетенції.

Голос Сокальщини на GoogleNews