Влада працює

Петро Колодій: Запорука успіху – в злагодженому механізмі роботи, де відсутні особисті амбіції та політичні вподобання

Для продуктивної співпраці необхідно вибудовувати систему тісної взаємодії всіх гілок влади, не залежно від політичної заангажованості. На цьому сьогодні наголосив голова обласної ради Петро Колодій під час зустрічі з народними депутатами міжфракційного об’єднання «Львівщина».

Сьогодні, 29 січня, відбулась зустріч Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, голови Львівської обласної ради Петра Колодія та мера міста Львова Андрія Садового з народними депутатами міжфракційного об’єднання «Львівщина», під час якої обговорювали низку болючих питань області та шукали механізми їх розв’язання.

На початку зустрічі голова обласної ради Петро Колодій зауважив, що для досягнення вагомих результатів сьогодні на другий план повинні відійти партійна приналежність та будь-які особисті амбіції. Підтримав слова очільника облради і голова Львівської ОДА Олег Синютка, навівши позитивний приклад спільної роботи обласної ради, адміністрації та народних депутатів у вирішенні питання проведення тендеру закупівлі матеріалів для гемодіалізу Львівської обласної клінічної лікарні.

Окрім того, учасники зустрічі обговорили питання функціонування стоматологічних кабінетів, ФАПів, шкіл та дитячих садочків у сільській місцевості. Особливу увагу під час обговорення було зосереджено на проблемі Львівського обласного перинатального центру. Також керівники області та народні депутати говорили про необхідність ремонту доріг, збереження та відновлення роботи спиртових заводів Львівщини.

Під час зустрічі було порушене важливе питання допомоги учасникам Антитерористичної операції: надання статусу учасника АТО, допомога сім’ям загиблих та реабілітація поранених вояків.

«Люди, які сьогодні захищають Українську державу, не повинні турбуватись про лікування та реабілітацію. – наголосив Петро Колодій. – Про це повинна подбати влада: як державна, так і місцева».

Зокрема голова облради зазначив, що у Турківському районі розташований прекрасний реабілітаційно-спортивний центр, який можна використовувати для реабілітації учасників АТО: «Цей комплекс – місце, де багато людей повертаються до життя після важких травм. Саме тут військові, які отримали поранення чи навіть інвалідність в результаті військових дій на сході України, зможуть пройти психологічну та фізичну реабілітацію».

Голос Сокальщини на GoogleNews