Влада працює

Під час значних опадів червоноградців закликають перечекати негоду та не користуватися транспортом

В Червонограді 18 травня через значні опади були затоплені автомобілі та будинки - допомагали рятувальники ДСНС та комунальники

Через падіння значних опадів 18 травня було підтоплено частини старого міста Червоноград, частково вулиця Княгині Ольги. Силами комунальників не вдалося здійснити відкачування води.

Згодом буди залучені два екіпажі пожежних дружин. Про це повідомив перший заступник міського голови Дмитро Балко.

Всі насосні станції працювали в штатному режимі на максимальних потужностях – але цього було не достатньо для того, щоб справитися з таким об’ємом води. Дренажна система збудована при меншому замощення території – тому вона не справляється з такими кількостями атмосферних опадів. Діаметри дренажних труб не розраховані на збір води з таких площ.

Для витягування авто з водяної пастки були залучені комунальники.

Дмитро Балко закликав червоноградців не та не користуватися транспортом під час значних опадів.

Також були затоплення по багатоквартирних будинках та окремо – лікарня.

Підтоплення Червонограда у світлинах (джерело – Фейсбук) :

Як повідомили у ДСНС, 18 травня внаслідок випадання значної кількості опадів відбулось затоплення підвального приміщення лікувальної установи, 3 житлових будинків,
19 присадибних ділянок та окремих вулиць міста на території Червоноградського району:

– с. Стоянів – 14 присадибних ділянок (вода самостійно зійшла);
– м. Червоноград підвальне приміщення Червоноградської міської лікарні, 3 житлові будинки, 5 присадибних ділянок та окремі вулиці міста.

Станом на 06:00 силами ДСНС проведено роботи з відкачки води 650 куб.м та відбуксировано 7 легкових автомобілів із затоплених вулиць. Від ДСНС залучалося 14 чоловік особового складу та 6 одиниць техніки.

Голос Сокальщини на GoogleNews