Влада працює

Пішохідний перехід “Угринів” може відновити роботу,- погодженого документацію про проведення ремонту дороги

Як повідомив депутат Львівської обласної ради Сергій Касьян відразу після позачергової сесії облради було проведено засідання бюджетної комісії, на якому погодили виділення 350 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації по проведенню поточного та середнього ремонту дороги Хоробрів-Угринів, облаштування митного переходу.

Нагадаємо, що до 1 січня 2019 року діяв пілотний проект пішого пункту пропуску в МАПП «Угринів – Долгобичув». Оскільки інфраструктура в ПП, що тимчасово облаштована для пішохідного руху, не дозволяла продовжити проект в теперішньому вигляді, польська сторона ініціювала його припинення, про що ми повідомляли раніше.

Також на сесії заслухали проведення реформи децентралізації у Львівській області, зокрема була обговорена тема утворення громад на території Сокальського району

Спільно з колегою депутатом Грабінським І. задаємо питання владі і теперішній і минулій: Чому не була створена Сілецько -Соснівська громада? На жаль до думки більшості простих мешканців Сільця, Межиріччя, Волсвина, Соснівки чиновники не прислухались., – повідомляє Сергій Касьян.

Виступ Межирічанського сільського голови Сироїда І. присутнього в сесійній залі зустріли оплесками. Останнє слово за рішенням суду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.