Влада працює

Після капітального ремонту будівля Лешківського психоневрологічного інтернату стала новою домівкою для людей з інвалідністю

Про завершення капітального ремонту у Лешківському психоневрологічному інтернаті повідомив голова Червоноградської районної ради Порицький Андрій Володимирович

Разом з очільником Сокальської громади Сергієм Касяном, головою Сокальської РДА Ігорем Дацюком та начальницею управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту ЛОДА Тетяною Медвідь, був запрошений на відкриття будинку для підтриманого проживання підопічних інтернату.

Нагадаємо: Школярі зі Жвирки завітали у Лешківський психоневрологічний інтернат

Окрема стара будівля після капітального ремонту стала новою домівкою для людей з інвалідністю. Це не лише достойні умови для проживання, а й успішна історія про те, як об’єднавши зусилля області, району та меценатів можна зробити соціальні послуги якісними.

Впровадження подібних мікропроектів, які пропонуються громадам Львівською обласною радою 2 роки поспіль, покращує якість життя, інфраструктуру населених пунктів, сприяє налагодженню діалогу між представниками влади та громади.

Тому важливою є реалізація у Червоноградському районі якомога більшої кількості проектів, спрямованих як на розвиток самих громад, так і на покращення життя їх мешканців.

Жити в Україні має бути комфортно усім!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.