Влада працює

Питання завершення опалювального сезону у Львові будуть розглядати наступного тижня: все залежатиме від погоди

У Львові триває опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, питання завершення опалювального сезону розглядатимуть у понеділок, 19 квітня, однак все буде залежати від температури зовнішнього повітря. Основна підстава для зупинення подачі опалення у будинки – середньодобова температура протягом трьох днів має бути вищою 8 градусів тепла. Такої температури наразі немає.

«Згідно з встановленими нормами, ми можемо припиняти опалювальний сезон, коли середньодобова температура протягом трьох діб є вищою 8 градусів. Зараз такої температури немає, а навпаки є похолодання. Вдень маємо лише 3-4 градуси тепла. І така температура буде до суботи включно. В неділю вже прогнозують незначене потепління.

Тому, до неділі ми не плануємо завершувати опалювальний сезон і вимикати тепло. Вирішувати питання щодо можливості припинення подачі тепла у будинки будемо в понеділок. Однак, наголошую, що все буде залежати від температури зовнішнього повітря. Тобто будемо дивитися, яка температура буде в понеділок, і на прогнози на наступні дні», – розповіла Ірина Маруняк.

За її словами, станом на сьогодні опалення подається відповідно до температури зовнішнього повітря. Натомість мешканці самі можуть регулювати подачу опалення у будинки.

«Відзначу, що у нас у Львові є 186 ІТП, що дозволяє в автоматичному режимі у цих будинках регулювати подачу тепла. Також у нас 98% будинків мають лічильники теплової енергії. Відповідно, якщо мешканці визначають відповідальну людину, то вона може регулювати подачу тепла у будинку, незалежно від теплопостачального підприємства», – додала Ірина Маруняк.

відео: Андрій Андрух

598532091
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.