Головна / Влада працює / Посадіть своє дерево на Сокаль-горі

Посадіть своє дерево на Сокаль-горі

Ось і прийшла весна, час, коли садоводи та лісівники поспішають прикрасити землю деревами різних порід та кущами. Про естетичну та практичну користь цієї роботи немає потреби зайвий раз говорити.

Отож закликаємо всіх, хто має вільну годину часу, не чекаючи загальноміської толоки, включитися в процес озеленення Сокальгори. Все, що для цього необхідне – це саджанці, лопата і каністра води. Особливо легко це здійснити сокальцям, які мають власні автомобілі – їх можна припаркувати на узбіччі дороги, що веде повз районну лікарню у с. Поториця. Початок цій роботі вже покладено: 4 квітня ц. р. на Сокальгорі посаджено перші деревця.

Їх можна висаджувати в будь-якому вільному місці, але при умові, що обране воно буде на 15 метрів нижче від вершини гори, на якій в майбутньому стоятиме пам’ятний знак і дерева, які підростуть, не повинні його закривати з боку міста. Згоду на це дав міський голова Сокаля п. Зарічний, щоб не втрачати часу поки питання про статус Сокаль-гори буде вирішуватись згідно з усіма необхідними процедурами, що, як відомо, потребує багато часу.

Нагадуємо, що сприятлива пора для того, щоб саджанці прижились, закінчується на початку травня, тож потрібно поспішати. За діло, хто не байдужий!

Тадей МАРКЕВИЧ, член ініціативної групи.    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!