Влада працює

Подбаймо про довкілля разом!

Багато біди принесла цьогорічна весняна повінь. Під час її пропуску наше управління працювало в режимі надзвичайної ситуації, постійно здійснювався її моніторинг. Працівники управління завжди приходили на допомогу населенню у боротьбі зі стихією.

Аварійні бригади та техніка працювали в селах Межиріччя, Сілець, Добрячин, Волсвин, Бендюга, містах Великі Мости, Червоноград. Наші робітники укладали мішки з піском для укріплення насипів, встановлювали щити на труби водовипусків, обкладали мішками з піском будинок в м. Великі Мости по вул. Старомостівській, для запобігання його затоплення, проводили спостереження за станом дамб та автомобільної дороги в с. Бендюга. Екскаватор ЕО2621 використовували для влаштування прокопу з метою ліквідації підтоплення в с. Волсвин місцевими водами. Управління проводило обстеження водних об’єктів і ГТС та виконувало доглядові роботи. Постійно працювала насосна станція, яка перекачувала воду з с. Забужжя в р. Західний Буг.

Але ми не розслабляємося, бо природа може піднести ще багато несподіванок у вигляді дощових паводків, а для цього необхідно заздалегідь підготуватись, щоб нас не застала негода зненацька. Необхідно провести відновлювальні роботи на пошкоджених чи аварійних ділянках з метою усунення негативних наслідків повені; провести розчистку русел річок, потічків та водовідвідних каналів від твердих побутових відходів (сміття), залишків дерев та кущів на підвідомчих територіях (особливо у межах населених пунктів); здійснити розчистку кюветів, переїздів, підмостових отворів для відведення місцевого стоку.

Багато роботи вже й зроблено. На своїх осушних мережах ми упродовж місячника благоустрою проводили упорядкування, доглядові та ремонтні роботи. Працівники упорядковували джерела, очищали береги річок від сміття, озеленювали території виробничої бази управління та експлуатаційних дільниць в містах Белз і Великі Мости, упорядковували меліоративні куточки.
Щоб нас обминала шкідлива дія води, давайте щодень дбати про чистоту довкілля!

Ольга КРАВЕЦЬ, начальник відділу водних ресурсів Сокальського управління водного господарства.

Голос Сокальщини на GoogleNews