Головна / Влада працює / Працювати задля добра громади

Працювати задля добра громади

У середу до Сокаля з`їхалися сільські, селищний, міські голови та секретарі, нинішні і колишні депутати місцевих рад, і зібралися вони не на чергову нараду чи сесію, а на відзначення Дня самоврядування. У працівників цієї сфери більше довгих буднів, а свята є лише ті, які вони самі готують для своїх громад. А тут запросили їх, аби подякувати за працю для людей і задля людей, дарували їм щирі слова, грамоти, квіти і музичні номери.

ПРИВІТАННЯ

Ігор ДАЦЮК, голова районної ради:

– 7 грудня 1990 року запровадили День працівників місцевого самоврядування. І з цього часу працівники місцевого самоврядування відзначають його. Вітаю своїх колег з професійним святом і зичу здоров`я, терпіння, мудрості і бажання працювати для людей, для добра територіальної громади. Ми стикаємося з безліччю проблем, не завжди, в силу певних обставин їх можемо вирішити. Але попри це ми кожен день працюємо для людей, аби в нашому суспільстві стандарти життя були кращими.

Шкода, що до працівників місцевих рад не дуже дослухаються центральні органи влади, бо хто, як не ми, знаємо краще проблеми людей, відчуваємо їх настрої, і дуже часто нам потрібна суттєва допомога і підтримка у вирішенні проблем тої чи іншої територіальної громади. Хотів би, аби стандарти життя, наша інфраструктура були на гідному рівні, аби ми тішилися і раділи, що живемо у багатій і сильній Україні.

Володимир КАТЕРИНА,перший заступник голови РДА:

– Я не одне скликання був депутатом, отож день працівників місцевого самоврядування вважаю і своїм святом. Щиро вітаю вас. Місцеве самоврядування це дуже важка робота. Оскільки громада обрала вас реалізовувати свої права. І це є дуже непроста праця. Хочу побажати вам терпіння, людяності і сили. Сподіваюся на те, що врешті відбудеться адміністративна реформа, коли більші права матимуть представники місцевого самоврядування, які зможуть здійснити ті завдання, які ставить перед ними громада.

Володимир ЧЕРЕЧІН,Лучицький сільський голова, голова Асоціації сільських, селищної, міських рад району:

– Місцеве самоврядування  це нелегка праця. Ми мусимо знати усі проблеми наших односельчан, вислухати їх, розрадити і прийняти рішення. Хочу побажати вам, щоб громада не лише бачила, що є місцеве самоврядування, а ще й відчувала, що дійсно голова і вся команда на своєму місці. І завдяки нашій праці громада відчувала, що жити стало краще.

Василь СОРОЧУК,головний редактор газети "Голос знад Бугу":

– Щиро вітаю з професійним святом, бажаю міцного здоров`я вам і вашим родинам, плідної праці на благо своїх громад. Роботи у вас непочатий край, і ви всьому мусите зарадити. Враховуючи те, що районна рада є співзасновником нашої газети і часто на її сторінках публікуються матеріали про ваші сільські ради, їх проблеми, також на шпальтах "Голосу з-над Бугу" виступають депутати районної та місцевих рад, то й ми хочемо подякувати вам за небайдужість до людських проблем, про які пишете. Дякуємо за співпрацю, за те, що виступаєте у "Голосі з-над Бугу" на злободенні теми, за те, що передплачуєте нас. Сподіваюся, що наступного року ми співпрацюватимемо ще й зі значно ширшим колом працівників місцевих рад.

Ганна КОСТЮК, депутат обласної ради:

– Від імені Львівської обласної ради хочу привітати вас із святом місцевого самоврядування. Цей день швидше покликаний для того, аби привернути увагу суспільства не лише до щоденної роботи голів, секретарів і всіх працівників, депутатів місцевих рад, а й для того, аби сказати їм слова вдячності за їх турботу про людей і громаду. Бажаю вам, щоб ви не забували ту місію служіння людям, для якої вас саме й обрали. Бо працювати для людей  це наш обов`язок, розвивати ту громаду, у якій ми живемо і працюємо. Звичайно, то не просто вислуховувати людські болі, проблеми, а ще важче зуміти вчасно допомогти. Але ви з цим даєте собі раду. Отож здоров`я і успіхів вам.

Володимир ЧУБ,заступник голови районної ради:

– Мені випала честь також вітати депутатів районної ради, які багато роблять, щоб могло розвиватися наше суспільство. Ми повинні пам`ятати і віддати шану тим, які довгі роки працювали на ниві місцевого самоврядування. Є у нас депутати, котрим громада Сокальського району довіряє довгі часи. Успіхів вам на благо нашої держави України.

Ігор ВОЙТОВИЧ,голова районної ради попередніх скликань:

– Дуже дякую за запрошення, що маю змогу разом з вами розділити радість цього свята. В житті кожної людини бувають різні періоди радості і горя, занепаду, розчарувань. І з цим з цими проблемами люди ідуть до влади  сільської, міської, районної… Працюючи в органах місцевого самоврядування, думав, і зараз переконаний у цьому, наскільки це складна професія, головам, секретарям місцевих рад доводиться бути фахівціями над фахівцями: і юристами, і вчителями, і лікарями і навіть міліціонерами, бо таке покликання  служити людям. Бажаю вам здоров`я, добробуту, і щоб наша Сокальська громада процвітала і трималася на високих позиціях у своєму розвитку.

 

ГРАМОТИ ТА КВІТИ

Грамоти від часопису "Голос з-над Бугу" отримали: Сокальський та Белзький міські голови Богдан Зарічний та Володимир Муха, Ванівський, Волицький, Домашівський, Княжівський, Лучицький, Опільський, Савчинський, Свитазівський, Сілецький, Скоморохівський, Тудорковицький, Хоробрівський сільські голови: Галина Пагула, Надія Білик, Ольга Ващишин, Галина Левусь, Володимир Черечін, Андрій Дмитрів, Василь Калька, Ганна Герасимчук, Ярослав Годісь, Надія Гібляк, Іван Чернієвський, Володимир Сава, а також голова та заступник голови Сокальської районної ради Ігор Дацюк та Володимир Чуб.

Також голів та секретарів місцевих рад нагороджував голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, дякуючи їм за самовіддану працю задля громади. Насамперед, присутні у залі оплесками привітали голову Ванівської сільської ради Галину Пагулу, котра з нагоди 20річчя незалежності України отримала ювілейну медаль, а також голову Домашівської сільської ради Ольгу Ващишин, котру нещодавно єдину у Львівській області нагородили Почесною грамотою Верховної Ради України та медаллю. А далі грамоти вручили головам Хлівчанської, Ванівської, Скоморохівської, Свитазівської, Переспівської, Княжівської, Корчівської сільських рад Василю Бігуну, Галині Пагулі, Надії Гібляк, Ганні Гарасимчук, Степану Кіндратюку, Галині Левусь, Галині Сідельник, секретарям Тудорковицької,  Двірцівської, Варязької, Домашівської, Лучицької, Межирічанської, Опільської, Савчинської, Сілецької та Хоробрівської сільських рад Ірині Карназі, Наталії Бойко, Любові Бень, Ганні Пончці, Ользі Вороняк, Оксані Гриб, Галині Сенів, Галині Сошкіній, Галині Затхей, Любові Костюк.

Заступник голови районної ради Володимир Чуб вручив грамоти депутатам, котрі кілька скликань обираються у районну раду. Нагороди отримали депутати Сокальської районної ради: Михайло Вербинець, Петро Габа, Олег Іванчина, Василь Панченко, Богдан Петрашкевич, Михайло Золочівський, Ігор Сметана, Володимир Рехліцький, Михайло Веклин, Микола Дем`янович, Сергій Касян, Ігор Макачка, Василь Козира.

А тим, хто колись тривалий час працював у органах місцевого самоврядування, дарували квіти. Називали прізвища Миколи Пшевлоцького, Юлія Лукомського, Ігоря Войтовича, Олега Солодяка, Івана Гайового, Петра Савчука, Любомира Чабана, Івана Калиша, Ганни Магулки, Ольги Нечай, Марії Закревської, Василя Бойка, Богдана Касєчного, Євгена Братуня, Ярослави Стецишин, Ярослава Олійника…

 

МУЗИЧНІ ДАРУНКИ

Особливе святкове обрамлення цих урочистостей було завдяки ще й тому, як щиро, без пафосу, але дуже тепло, з вишуканою родзинкою гумору, вела програму Олена Назарова. Працівники культури підібрали музичні номери для серця і душі, самодіяльних артистів присутні не хотіли відпускати зі сцени. За неповторний спів аплодували Любові Плахтині (Белзька музична школа) та Наталії Кіндратюк (Сокальська школа мистецтв). Українська мелодія Мирослава Скорика, яку на скрипці виконала Ольга Крикавська (Сокальська школа мистецтв), полонила душі присутніх. Пристрасні рядки Богдана Стельмаха "Дума про нагороду" прочитав колишній голова районної ради Олег Солодяк, то, наче наші думки вголос. Свою творчість репрезентували сільські голови: Савчинський  Василь Калька розвеселив жартами, а Варязький  Юрій Городько порадував піснею. Зал щиро аплодував дуету у складі Ольги Шевчук (Сокальський народний дім) та Олега Солодяка за ліричні пісні. Як гарно зазвучала старовинна "Пісня про Сокаль" Богдана Стефанишина у виконанні чоловічого ансамблю с. Комарів. І, звичайно, запали в душу виступи самодіяльних артистів з м. Великі Мости: і оркестрові твори, і спів народного ансамблю "Росинка" були неповторними.
З гарним настроєм поверталися працівники місцевого самоврядування до своїх громад. Сьогодні ще свято, а завтра  щоденна, копітка робота для і заради людей.

Оксана ПРУС.

 

Фото Василя СОРОЧУКА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!