Влада працює

Пропонують внести зміни до діючого податкового законодавства

Про пріоритетні завдання, які стоять перед державною податковою службою, розширення електронних сервісів для платників податків, декларування доходів громадян та про зміни в податковому законодавстві, які набрали чинності з 1 січня ц. р., йшлося під час засідання «круглого столу» представників податкової служби Сокальського району та громадськості.

Начальник ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС Андрій Турколяк ознайомив присутніх з підсумками роботи інспекції у минулому році, за січень цього року та перспективами виконання прогнозних показників січня – лютого 2013 року.
Начальник інспекції розповів про об’єктивні фактори, які впливають на якість виконання доведених завдань, звернув увагу на позитивні досягнення в діяльності інспекції, зокрема на розв’язанні проблеми по податковому боргу комунальних підприємств м. Сокаль.

«Своєчасні надходження до бюджету держави – це гарантія виконання всіх запланованих заходів щодо поліпшення соціальноекономічних стандартів життя громадян. Податківці Сокальського району докладають максимальних зусиль, щоб, незважаючи на об’єктивні економічні труднощі, забезпечити надходження до бюджету в повному обсязі» – наголосив А. Турколяк.

Перший заступник начальника інспекції Олег Сольвар розповів про хід кампанії декларування доходів, отриманих протягом минулого року мешканцями Сокальщини, та зауважив, що для громадян створено всі комфортні умови: податкова інспекція працює з продовженим робочим днем, у вихідні та святкові дні, на території віддалених місцевих рад функціонують додаткові консультаційні пункти.

Андрій Турколяк зауважив, що в рамках перетворення державної податкової служби з фіскального органу на сервісну службу розширюється перелік електронних сервісів, якими платники податків можуть скористатися у своїй роботі. Серед них: «Дізнайся більше про свого бізнеспартнера», «Реєстр платників ПДВ», «Єдина база податкових знань», «Пульс податкової», «Черговий по країні», «Тиждень тематичних консультацій» тощо.

Відкрито Акредитований Центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України, де платники безкоштовно одержують сертифікати ключів, і таким чином мають змогу економити свій час, подаючи звітність в електронному вигляді. Для зручності платників податків на території області створюються пункти реєстрації користувачів. На сьогодні завершуються підготовчі роботи зі створення пункту реєстрації ключів у м.Червоноград.

В ДПІ у Сокальському районі функціонує Центр обслуговування платників податків, який забезпечує платників якісними та своєчасними податковими послугами.

З основними змінами в податковому законодавстві, які набули чинності з 1 січня 2013 року, учасників засідання ознайомила завідувач сектора взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Надія Мудрак.

Присутні обговорили технічні труднощі щоденного подання дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів державної податкової служби копії розрахункових документів, сформованих РРО і фіскальних звітних чеків в електронній формі. Серед основних було названо неможливість проведення модернізації діючої касової техніки, оскільки запропоновані виробниками модеми розраховані лише на приєднання до окремих моделей реєстраторів розрахункових операцій. Також проблемою, як зауважив директор приватного підприємства «Козацький курінь» Петро Пилипчук, є відсутність якісного зв’язку, або зв’язку, як такого, взагалі, з віддаленими населеними пунктами.

Зважаючи на те, що законодавці минулого року дослухалися до окремих пропозицій щодо удосконалення податкового законодавства, які надавалися представниками бізнесструктур Сокальського району в рамках збору слушних ідей стосовно лібералізації податкової політики, учасники «круглого столу» й цього разу висловили свої думки та пропозиції щодо проблемних питань оподаткування та можливі шляхи їх вирішення.

Зокрема, було запропоновано направити до ДПС у Львівській області висунуті та підтримані учасниками засідання пропозиції щодо внесення змін до діючого податкового законодавства.

На завершення Андрій Турколяк зауважив, що всі бажаючі платники податків Сокальщини, які мають пропозиції чи зауваження до роботи податкової служби, а також пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства, можуть пропонувати свої проекти не лише під час зустрічей та дискусій, а й шляхом офіційного чи анонімного звернення до податкової інспекції, – у спеціальну скриньку з назвою «Банк ідей», що в приміщенні Центру обслуговування платників податків за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 40.

Вл. інф.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.