Головна / Влада працює / Подолаємо корупцію разом

Подолаємо корупцію разом

27 лютого 2014 року в Народному домі Сокаля відбулися збори громади міста. Поряд із багатьма проблемами, громадою також було піднято питання про обрання ініціативної групи, яка б користувалася довірою серед сокальчан та могла ефективно протистояти корумпованій системі, запровадженій злочинним режимом, спонукаючи чиновників на хабарі, які йшли на "общак" банди.

На сьогодні ініціативна група створила громадську організацію "Антикорупційне бюро Сокальщини", яка буде діяти на території району. Основною метою ГО "Антикорупційне бюро Сокальщини" є практичний громадський контроль антикорупційного напряму за діяльністю органів державної влади, місцевого самоврядування, комерційних та не комерційних організацій, приватних осіб, а також веденню системної протидії корупції та правопорушенням, що пов'язані з корупцією, своєчасне їх виявлення і припинення.

Члени громадської організації готові особисто займатись цією тяжкою та копіткою працею стільки часу, скільки знадобиться. Ми також залюбки приймемо допомогу від журналістів, громадських активістів, юристів та службовців усіх рангів, котрі готові сприяти у розбудові нової України, європейської країни, країни без хабарів.

Усіх, хто знає про злочинні дії теперішніх, або вже колишніх високопосадовців, чиновників, працівників медичної сфери, депутатів, правоохоронців, прокурорів та суддів чи інших осіб, про злочини яких має знати громада, громадська організація "Антикорупційне бюро Сокальщини" закликає звертатися за номером телефону (093) 0154947, або в громадську приймальню за адресою: м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 14.

Корупція  це хвороба суспільства, але ця недуга виліковна, адже боротися з нею можливо. Щоб перемогти, ми повинні почати з себе. Чесність має стати правилом для кожного, адже наше життя залежить від нас самих і ніхто інший, як ми самі свідомо зможемо його змінити. Не давайте та не беріть хабарів, бо саме з цього і починається корупція.

Тетяна ГНАТИШИН,
голова громадської організації "Антикорупційне бюро Сокальщини".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!