Головна / Влада працює / Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні

Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996, №1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)".

1. Встановити такі тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, для всіх суб’єктів підприємницької діяльності, незалежно від форм власності:

1.1. Граничний тариф (без урахування податку на додану вартість, витрат, пов’язаних з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах та автостанціях, і страхового платежу з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті) за 1 км проїзду пасажира  0,25 грн., але не менше 1,50 грн. за поїздку.

1.2. Вартість перевезення багажу автобусами, шо працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні в межах 10 (десять) відсотків від вартості проїзду пасажира на автобусному маршруті.

2. Врахувати, що при визначенні плати за вказані послуги округленню підлягає кінцева вартість послуги, яка повинна бути кратною 10.

3. Граничний тариф встановлено для суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності та систем оподаткування, які в межах області виконують перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, з правом самостійно його визначати в межах граничного рівня (встановленого у п.1.1), виходячи з економічної доцільності.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.09.2009 №913/0/509 "Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Львівській області 24.09.2009 №28/1381.

5. Управлінню преси та інформації облдержадміністрації через друковані засоби масової інформації довести зміст розпорядження до громадськості області.

6. Розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

В. о. голови Львівської обласної державної адміністрації  

В. М. ГУБИЦЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.