Влада працює

Проєкт реконструкції площі Коліївщини у Львові – серед фіналістів Європейської премії

Центр сучасного мистецтва Барселони оголосив фіналістів Європейської премії з міського громадського простору 2022 року. Із 326 робіт міжнародне журі обрало 25 найкращих. І серед них – проєкт реконструкції площі Коліївщини у Львові.

Нагадаємо, реконструкцію площі Коліївщини завершили у 2021 року за проектом архітектурного бюро «Рутенія». Перед проєктантами стояло нелегке завдання – осучаснити територію і водночас зберегти атмосферу, яка панувала тут понад 100 років тому.

На площі повністю замінили всі комунікації, переклали покриття, зробили освітлення, встановили зручні сучасні меблі, облаштували нові зелені зони. Місцем притягання людей на площі є фонтан-криниця, яка існувала тут ще у минулому столітті. Її відновили та осучаснили. На криниці викарбували імена львів’ян, які мешкали довкола площі з кінця XIX і до ІІ Світової війни.

Реконструювали площу в межах грантового проєкту «Спільна відповідальність за спільну спадщину» (ReHERIT) на замовлення Управління охорони історичного середовища ЛМР та за підтримки Європейського Союзу.

Голос Сокальщини на GoogleNews