Влада працює

Проєкт “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони” загальною вартістю 2,01 мільйонів євро підходить до завершення

Проєкт “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”, загальною вартістю 2,01 млн євро, що реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 підходить до завершення, відбуваються останні приготування до відкриття.

В рамках проєкту, за залучені кошти міжнародної-технічної допомоги споруджено сучасний інформаційний еколого-просвітницький візит-центр в осередку «Верещиця», що на території Яворівського НПП (вартість – 252403,12 євро).

Сьогодні директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник провів виїзну нараду з підрядниками щодо вчасного та якісного завершення будівництва та облаштування візит-центру.
Під час візиту оглянули виконаний обсяг робіт та обговорили з будівельниками основні питання, вирішення яких дозволить відкрити новий еколого-просвітницький центр для відвідувачів ще до весни 2022 року та зробити його візитною карткою транскордонного природного регіону «Розточчя».

Також зазначаємо, що в рамках проєкту департаментом реалізовано заходи на загальну суму 72,9 тис. євро, з яких 65,6 тис. євро – кошти ЄС та 235 тис. грн – власний внесок (кошти обласного фонду ОНПС).

Довідково:

Проєкт «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» фінансується Європейським Союзом через Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Партнерами Проєкту від України є:
– Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА;
– Яворівський національний природний парк;
-Асоціація органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”.

від Польщі:
– Уряд Маршалковський в Любліні;
– Розточанський парк народовий;
– Ґміна Замость.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.