Влада працює

У Львівській ОДА відбулось практичне навчання з протидії насиллю над дітьми в сім’ї та захисту їхніх прав

Діти – одна з тих соціально-вразливих категорій населення, що потребує особливої уваги з боку громадськості та влади, а їхня безпека – чи не найосновніший пріоритет у роботі соціальних служб та служб у справах дітей.

17 листопада, відбулось навчання працівників відповідних напрямків роботи, які на практиці зможуть використати отримані знання роботи з дітьми.

Спільно з керівництвом Львівської облдержадміністрації та райдержадміністрації обговорили важливі питання, що стосуються захисту прав дітей в громаді, протидію насиллю над дітьми в сім’ї.

“Наше завдання сьогодні, щоб кожен чітко розумів поняття захисту прав дитини в громаді, як правильно налагодити комунікацію та куди дитина може звернутись по допомогу”, – наголосив заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний.

Окремо зосередили увагу на питанні дотримання прав дитини в системі альтернативних до сімейних форм виховання, удосконалення політики та стратегій захисту прав дітей, проблемні питання ведення Бази ЄІАС «ДІТИ».

“Окрім того, що працівники служб у справах дітей турбуються про стан виховання дітей, особлива увага приділяється питанню забезпечення житлом дітей-сиріт. Зокрема до кінця поточного року у Львівському районі буде забезпечено житлом 10 дітей зазначеної категорії”, – наголосила під час наради  голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.

Семінар-навчання для працівників служб у справах дітей організовують не вперше. Раніше такий семінар відбувся в Яворівському районі, а наступний планують провести у Червоноградському.

“Тільки за чіткої та злагодженої співпраці всіх відповідних служб, відділів та управлінь, можливе досягнення певних результатів”, – зазначив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Протидія насиллю над дітьми в сім’ї та захист їхніх прав: у Львівській ОДА відбулось практичне навчання Протидія насиллю над дітьми в сім’ї та захист їхніх прав: у Львівській ОДА відбулось практичне навчання Протидія насиллю над дітьми в сім’ї та захист їхніх прав: у Львівській ОДА відбулось практичне навчання Протидія насиллю над дітьми в сім’ї та захист їхніх прав: у Львівській ОДА відбулось практичне навчання

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.