Влада працює

Реконструкція вулиці Шевченка у Львові: на ділянці від вулиці Яцкова до вулиці Бортнянського змонтовано 85% трамвайних плит

Триває ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка. За інформацією ЛКП «Львівавтодор» підрядна організація ТзОВ «Онур» проводить активні роботи на двох відрізках – від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, а також від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого. На останній ділянці тривають демонтажні роботи та підготовка до прокладання мереж.

«Активна фаза реконструкції вул. Шевченка триває на двох відрізках – від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, а також від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого.

Роботи на ділянці від вул. Яцкова до вул. Бортнянського виконано на 50%. Станом на зараз підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» змонтувала 85% плит трамвайної колії, і розпочинатиме монтаж колійних ланок. Для завершення робіт на цьому відрізку залишається змонтувати трамвайну колію, опори контактної мережі, замостити трамвайну колію, влаштувати асфальтобетонне покриття.

Щодо ділянки від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого, то тут роботи виконано на 10%. Попереду найскладніше – прокладання мереж. Наразі триває демонтаж опор контактної мережі трамвая, влаштування піщано-щебеневої основи під дорожнє покриття, прокладання водопроводу діаметром 600 мм та каналізаційного колектора діаметром 1000 мм», – повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Голос Сокальщини на GoogleNews