Влада працює

Рятувальники перевірили готовність аварійно-рятувальної служби львівського аеропорту до дій за призначенням

У період з 1 по 5 жовтня Головне управління ДСНС України у Львівській області проводило перевірку готовності до дій за призначенням аварійно-рятувальної служби ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Така перевірка є необхідною для проходження чергової атестації у Міжвідомчій комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників.

Під час перевірки визначали стан готовності служби аварійно – рятувального та протипожежного забезпечення аеропорту до реагування, оцінили рівень підготовки особового складу до виконання аварійно – рятувальних робіт, та забезпеченість підрозділу спеціальним технічним оснащенням і готовність його до застосування. Також рятувальники перевірили виконання аварійно – рятувальною службою робіт із запобігання виникненню та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій та захисту від них населення і територій.

Зазначимо, що у  службі аварійно – рятувального та протипожежного забезпечення аеропорту працює 61 фахівець. Усі вони повинні бути забезпечені індивідуальними засобами захисту органів дихання та шкіри. Пожежні автомобілі повинні мати необхідний рівень запасів піноутворювача, а водії спецтранспорту мають пройти необхідні навчання. У службі також повинні організувати роботу з відпрацювання оперативних планів і карток пожежогасіння та інші види робіт.

Далі керівник служби аварійно – рятувального та протипожежного забезпечення аеропорту візьме участь у засіданні Міжвідомчої комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників, де зможе отримати свідоцтво про атестацію.

Рятувальники перевірили готовність аварійно-рятувальної служби львівського аеропорту до дій за призначенням

 

Голос Сокальщини на GoogleNews