Влада працює

Робота з очистки Львові від покинутих авто триває: на кінець травня залишається 15 таких машин

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, служби міста продовжують активно працювати над очисткою вулиць від покинутих авто. Станом на сьогодні залишається 15 машин.

«Ми провели інвентаризацію автомобілів, які покинули власники. На початок квітня таких авто було 55. Зазвичай ці автомобілі стоять на прибудинковій території та на магістральних вулицях, заважаючи руху транспорту та псуючи благоустрій місцевості. Складність процесу полягала в тому, що потрібно було встановити власників, знайти їх та спонукати, щоб вони забрали свої авто. Щоб встановити власників та дізналися адресу їхнього місця проживання, ми робили запити у сервісний центр МВС України та до реєстру територіальних громад. Станом на 26 травня маємо вже 30 автомобілів, які були добровільно забрані власниками. І станом на зараз у нас залишається ще 15 автомобілів, які потребують евакуації. Районні адміністрації та управляючі компанії ще встановлюють їх власників», – розповідає Ірина Маруняк.

За її словами, якщо власник відмовляється забрати своє авто тоді залучають управління безпеки міста, і евакуатор забирає машину на штрафмайданчик, за перебування на якому власник повинен сплатити штрафні санкції. Загалом було евакуйовано 10 автомобілів.

«Зі свого боку ми намагаємося достукатись до власників, наголошуючи, що вони також є членами громади, що проживає у цьому будинку, і повинні дбати про чистоту та благоустрій прибудинкової території.

У випадку, якщо власник не має змоги чи коштів самостійно забрати авто, ми йдемо назустріч та, на прохання власника, допомагаємо транспортувати його в інше місце», – додала Ірина Маруняк.

відео: Андрій Андрух

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.