Влада працює

Роботи на теплотрасі в Стебнику завершені: тепловикам залишилось навести благоустрій на ділянці роботи

Ремонтні роботи із заміни частини теплотраси у Стебнику на вулиці Куліша на початку цього тижня офіційно завершено. Таку інформацію повідомив керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» Володимир Дзерин. Тепловики провели пробний запуск цієї мережі. Відтак, під вечір,13 листопада, подали тепло в навчальні установи міста та житлові квартали.

Із 32 багатоквартирних будинків міста Калійників теплоносій із початком цього тижня уже подано в 30. У двох будинках виникли внутрішні проблеми із мережами. Голови ОСББ мають їх усунути у ці дні, відтак до будинків буде подано тепло. Аналогічна ситуація із навчальним закладом Стебницькою гімназією №6 ім. Героїв АТО, – додав Володимир Дзерин.

Також за словами керівника КП «Дрогобичтеплоенерго» на місці ремонтних робіт теплотраси у Стебнику залишилось навести благоустрій. Ці роботи тепловики обіцяють виконати із початком наступного тижня. Тож просять вибачення за тимчасові незручності.

Додамо, за словами керівника КП «Дрогобичтеплоенерго» Володимира Дзерина – ремонтні роботи на теплотрасі в Стебнику по вулиці Куліша були вимушеним кроком. Оскільки, в процесі міжсезонних випробувань цієї мережі вона показала невтішні результати – труби були зношені та протікали. Оскільки сама мережа закладена ще в 70-х роках. Запустити тепло в цьому опалювальному сезоні по такій мережі було б нереально. Нова мережа попередньо ізольована – це означає, що вона сприятиме економії теплоносія під час транспортування.

Голос Сокальщини на GoogleNews