Влада працює

Розпочалась підготовка до довгоочікуваного ремонту дороги Червоноград – Рава-Руська

28 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько та керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Віра Левандовська зустрілись з представниками Служби автомобільних доріг у Львівській області, фірми «Дрогбуд», проектної організації «Транс – Інжинірінг» та обговорили питання, пов’язані із ремонтом автомобільної дороги державного значення Червоноград – Рава-Руська.

Вищеназвана траса входить в перелік доріг, які ремонтуються в рамках проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні». Він реалізується згідно з договором між урядами України та Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Керівництво Сокальського району разом із підрядниками та проектантами проїхали дорогою Червоноград – Рава-Руська, в межах Сокальського району, зустрілись із головами місцевих рад, через які проходить дана автотраса: від Острова до  Угнева. В ході розмови керівники територіальних громад висловили свої побажання щодо облаштування тротуарів, зупинок, пішохідних переходів, водовідведення, освітлення. Також йшлось про організацію руху транспорту під час виконання ремонту і про долю 11 мостів, які є на цій дорозі. Наразі невідомо, чи їх будуть ремонтувати чи нові будувати.

Голос Сокальщини вже повідомляв про це, що до кінця 2020 року мають завершити капітальний ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська, а для ремонту дороги в напрямку Хлівчани-Пристань створено петицію

Далі слово за проектантами, які повинні враховувати усі озвучені проблеми і підготувати проектно-кошторисну документацію.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько поцікавився фінансовою стороною цього питання. Для реалізації проєкту Розпочалась підготовка до довгоочікуваного ремонту дороги Червоноград – Рава-Руська«Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні» польським урядом було виділено  58 млн.євро. З них 21,5 млн.євро на Червоноград – Рава-Руська. З того часу, як розраховувалась вартість робіт, курс валюти досить суттєво впав, з 32 грн до 27 грн. Тому, очільник Сокальської районної ради запитав, як буде закриватись курсова різниця. За словами представника фірми-підрядника «Дрогбуд» є два варіанти розвитку подій: кошти будуть виділені з державного бюджету або польський уряд дофінансує вартість ремонтних робіт.

Як повідомили представники дорожніх служб, після виготовлення необхідної документації та проведення експертизи, техніка вже може заходити на дорогу. Отримання дозволу на початок робіт  –  орієнтовно червень поточного року. Капітальний ремонт дороги передбачає зняття старого покриття, облаштування нової основи, двох шарів асфальту та будівництво нової придорожньої інфраструктури.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.