Влада працює

Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» у Сокалі шукає керівника

Відділ управління комунальним майном Сокальської районної ради оголошує про відбір кандидатів на посаду керівника комунального закладу “Фізкультурно-спортивний комплекс “Сокіл”

В оголошенні зазначено:

“Кандидати повинні відповідати кваліфікаційним вимогам відповідно до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури та спорту (Випуск 85), затвердженого Наказом Міністерства молоді та спорту України від 28. 10. 2016 року № 4080: освіта – вища першого або другого рівня за ступенем бакалавра або магістра та спеціальністю відповідної галузі знань. Стаж роботи на керівних посадах у сфері фізичної культури і спорту не менше 5 років.”

Також відомо, що:

“Кандидати на посаду керівника комунального закладу «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» подають заяву та документи, які підтверджують особу заявника та відповідність кандидата на посаду кваліфікаційним вимогам.

Вказані документи будуть прийматись Відділом управління комунальним майном Сокальської районної ради у приміщенні Сокальської районної ради за адресою: 80000, м.Сокаль, Львівської області вул. Шептицького, 26.”

Подача документів кандидатами на посаду керівника комунального закладу «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» завершується о 16.30 год.  24 листопада 2017 року.

Додаткову інформацію з питань відбору кандидатів на посаду керівника “Фізкультурно-спортивного комплексу “Сокіл”” можна отримати за телефоном (03257)7-20-87

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.