Влада працює

Розроблено детальний план території на присілку Солтиси в с. Сілець Червоноградської ОТГ

Червоноградським відділом ЛО ПВ АПБ  розроблено детальний план території на присілку Солтиси в с. Сілець Червоноградської міської територіальної громади (за межами населеного пункту) з метою визначення параметрів земельних ділянок для обслуговування існуючих виробничих будівель на предмет їх реконструкціЇ , будівництва нових  об’єктів та формування земельних ділянок, як інвестиційно привабливих для подальшої їх реалізації на земельних торгах.

При розробленні містобудівної документації враховано проектні рішення генерального плану с. Сілець, існуючі планувальні обмеження, побажання власників існуючих будівель, а також інтереси громади щодо раціонального використання вільних територій.

На виконання вимог Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності» , «Про стратегічну екологічну оцінку , а також інших законодавчих та нормативних  документів проведені консультації з державними органами ( депар-таментами  екології  та природніх ресурсів, охорони  здоров»я  Львівської обласної державної адміністрації), громадські обговорення та слухання.

Станом на даний час  готуються матеріали  для розгляду на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Червоноградської міської ради, після чого  містобудівна документація буде скерована для розгляду та затвердження на чергову  сесію Червоноградської міської ради.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.