Влада працює

Сесія ЛМР підтримала виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування цвинтаря у смт Брюховичі

Сесія Львівської міської ради приняла ухвалу «Про надання Львівському комунальному підприємству «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування на вул. Львівській в смт. Брюховичі»

Ухвалу прийнято з технічною правкою – з врахуванням зміни назви ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» на ЛКП «Муніципальна обрядова служба».

«Пропонуємо надати комунальному підприємству дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,5 га на вул. Львівській в смт Брюховичі для обслуговування цвинтаря.

Відтак у встановленому порядку має бути подано міській раді на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки», – доповів Сергій Коровайник, в.о. директора департаменту містобудування.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.