Головна / Влада працює / Ще один обласний медичний заклад Львівщини розпочав приймати пацієнтів з підозрою на COVID-19

Ще один обласний медичний заклад Львівщини розпочав приймати пацієнтів з підозрою на COVID-19

Ще один обласний медичний заклад розпочав приймати пацієнтів з підозрою на COVID-19. Про це сьогодні, 15 червня, у межах брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«У п’ятницю, 12 червня, НКП «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради розпочала приймати хворих з підозрою на корона вірусну інфекцію. Отож, у нас в районах у нас є 5 лікарень, які приймають таких пацієнтів», – повідомив він.

Окрім того, Орест Чемерис зауважив, що упродовж тижня на Території Львівщини відбулось погіршення епідситуації , що, у першу чергу, проявляється у збільшенні кількості пацієнтів, які звертаються у стаціонари. Стан їх є середній або важкий, що потребує госпіталізації.

Відтак, станом на сьогодні, знаходиться в стаціонарах 638 хворих. 191 у Львівській обласній інфекційній лікарні, 103 в Центрі легеневого здоровя, 55 – у 8 міській клінічній лікарні, 61 – у 1 МКЛ, 122 у госпіталі ветеранів війни та репресованих, 46 у Стрийській міській лікарні, 31 – у Кам’янка- Бузькій лікарні, 6 – в Стебницькій міській лікарні, Сокальська ЦРЛ – 19 осіб, Рудківська лікарня – 4 особи.

Ще один обласний медичний заклад розпочав приймати пацієнтів з підозрою на COVID-19

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!