Влада працює

7 травня ще у двох територіальних громадах Львівщини приступили до несення служби поліцейські офіцери громади

7 травня, запрацювали ще дві поліцейські станції – у селі Бабина (Новокалинівська територіальна громада) та селищі Великий Любінь  (Великолюбінська територіальна громада)

Участь в урочистому відкритті взяли начальник Управління превентивної діяльності поліції Львівщини капітан поліції Василь Семенюк, голова Новокалинівської територіальної громади Богдан Юзвяк, голова Великолюбінської територіальної громади  Йосиф Фабрига, а також мешканці громад.

У селі Бабине поліцейська станція розташована на вулиці Шевченка, 4. Обов’язки поліцейських офіцерів громади виконуватимуть капітан поліції Мар’ян Куриляк та старший лейтенант поліції Андрій Васьків.

Ще у двох територіальних громадах Львівщини приступили до несення служби поліцейські офіцери громади

У селищі  Великий Любінь поліцейська станція працюватиме на вулиці Львівській, 120, поліцейським офіцером громади став капітан поліції Роман Бурикін. Усі правоохоронці пройшли суворий відбір та спеціалізоване навчання, отримали зброю, службовий автотранспорт, оргтехніку і готові до несення служби.

До обов’язків офіцера громади входитиме забезпечення безпеки дорожнього руху, громадської безпеки,  реагування на звернення громадян, охорона публічного порядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, реагування на факти вчинення домашнього насильства, профілактична робота тощо.

На території Новокалинівської територіальної громади проживає понад 14 тисяч осіб, на території Великолюбінської – майже 10 тисяч.

Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується спільно головним управлінням Національної поліції у Львівській області та 22 територіальними громадами, з якими укладено меморандуми про співпрацю. Зокрема, громади беруть на себе зобов’язання щодо облаштування  приміщення для поліцейської станції.

Станом на сьогодні, на Львівщині вже працюють 18 поліцейських станцій.

Відділ комунікації поліції Львівської області

65855901
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.