Влада працює

Соціальні послуги на нових законодавчих засадах

Так звучала тема “круглого столу”, що відбувся у Сокальському районному центрі зайнятості. До участі в ньому були запрошені представники районної ради, асоціації роботодавців, очільники профспілкових організацій, лідери громадських осередків, які займають активну позицію у суспільному житті краю, працедавці та інші соціальні партнери.

Розпочав захід директор центру зайнятості Віктор Лащук. Він акцентував увагу присутніх на основних засадах і пріоритетних напрямах діяльності підпорядкованої йому соціальної установи в рамках нової редакції Закону України "Про зайнятість населення". Зокрема, поінформував про стимули для роботодавців щодо створення нових робочих місць і працевлаштування безробітних, організацію на їхнє замовлення професійної підготовки кадрів, громадських та інших робіт тимчасового характеру. Також озвучив можливості державної підтримки молодих працівників для роботи у сільській місцевості, умови видачі особам віком понад 45 років ваучерів для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, підтвердження неформального професійного навчання, проходження стажування на підприємствах, в установах та організаціях, подання звітності до служби зайнятості тощо.

В обговоренні важливих питань, що виникають у процесі втілення чинних законодавчонормативних документів, активну участь взяли депутат Львівської обласної ради, керівник Сокальської агенції регіонального розвитку  Ганна Костюк, заступник голови районної ради Володимир Чуб, член місцевої асоціації роботодавців Орися Багрій, представники підприємств, громадських організацій і профспілок.

Учасники “круглого столу” домовилися продовжити співпрацювати в напрямі впровадження економічних реформ і розв'язання проблем працевлаштування безробітних краян. Були також висловлені пропозиції щодо вдосконалення діючого законодавства про зайнятість.

Зоряна МАЧЕВСЬКА,
заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Сокальського районного центру зайнятості.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.