Влада працює

Сьогодні у лісових масивах ДП «Рава-Руське ЛГ» відбувалась масштабна посадка сіянців під гаслом «Ліс Перемоги». Відео

Усіх учасників посадки зустрів дощ, і це не дивно, адже він символізував пролиті сльози матерів за знищені життя синів окупантами. Сама природа оплакувала синів і дочок України, життя яких забрала війна.

Природа знала, ми садимо «Ліс перемоги»!

Бухгалтери, викладачі, програмісти, волонтери, воїни, ГО «Добро.Дій» – люди різних професій та з різних куточків України зібрались, щоб зробити свій вклад у майбутнє: «лише разом ми переможемо, а отже кожен має зробити щось для майбутнього України. Кожне посаджене дерево, це крок до перемоги ЗСУ. Ми хочемо допомогти, тому сьогодні садимо ліс» – саме такі слова лунали, від тих людей, які всім серцем промовляють молитву за життя воїнів та перемогу України.

Традиційно, гостей зустрів директор ДП «Рава-Руське ЛГ» – Антон КОСОВСЬКИЙ, який побажав усім, не зважаючи на погодні умови, наснаги, віри в сили ЗСУ та перемогу: «лісівники в свою чергу, обіцяють доглядати та виростити «Ліс Перемоги», адже він постійно буде нагадувати нам, ціну майбутньої перемоги.

Посаджені дерева будуть нагадувати нам про тих, хто проливає українську кров і хто ніколи не стане нам братами». Антон Петрович подякував усім учасникам, які виявили бажання посадити ліс, та особливо слова вдячності висловив тимчасово переміщеним особам, які через військові дії не мають змоги бути у своїх домівках, але творять гарну справу, сьогодні – садять ліс. Також директор державного підприємства слова вдячності висловив захисникам України за віру в майбутнє, за збереженні життя, «Дякую за Україну»!

Головний лісничий ДП «Рава-Руське ЛГ» – Тарас ЧІХРАК провів інструктаж гостям як правильно садити ліс та зачарував цікавими розповідями «що ж таке ліс, та яку роль відіграють лісівники у житті лісу» :

Ліс перемоги вже росте. А отже понад 15 000 посаджених дерев будуть нагадувати нам, що Україну не здолати! Україна сильна! Україна Незалежна! Україна переможе!65441448

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.