Влада працює

Сокальчани мали змогу поспілкуватися з представниками антимонопольного комітету

В райдержадміністрації пройшов День відчинених дверей з питань захисту конкуренції.

Відкриваючи його, перший заступник голови РДА Павло Савчук підкреслив, що мета  презентувати роботу Антимонопольного комітету, зокрема Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, поспілкуватися, виявити проблемні питання в районі.

Про роботу Львівського обласного відділення присутнім цікаво розповіли його голова Андрій Басараба та начальник Першого відділу досліджень та розслідувань Оксана Метік. Пан Андрій, зокрема, підкреслив, що хоча відділення є контролюючим органом, але його працівники прагнуть допомогти людям захищати свої права і навів чимало прикладів, коли монополісти невиправдано завищують ціни на свої послуги. Це стосується тарифів на житловокомунальні послуги, автоперевезення, адмінпослуги, під'єднання до газових та електромереж тощо. Ці питання є болісними і для Сокальщини, тож присутні говорили про автоперевізників, які не дотримуються умов тендеру, про проблему постачання скрапленого газу тощо.

Кожен, хто бажає скористатися допомогою працівників Львівського обласного відділення Антимонопольного комітету України, може зателефонувати на "гарячу лінію", яка працює щоденно з 9.00 год. до 18.00 год., а у п'ятницю  до 16 год. 45 хв. за номером (032) 2766830.

Голос Сокальщини на GoogleNews