Влада працює

Сокальщина отримала 5 нових автобусів «Школярик»

24 квітня у Львові відбулось урочисте вручення ключів від нових автобусів, які були придбані у межах обласної Програми розвитку освіти Львівщини. «Школярики», марки «ЕТАЛОН», отримали три об’єднані територіальні громади та два райони, серед яких і Сокальський.

Урочисте вручення проводили заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко та заступник директора департаменту освіти і науки ЛОДА Ігор Гайдук.

Іван Собко повідомив, що для навчальних закладів Львівщини було придбано 54 шкільних автобуси. Найбільшу кількість, 5 нових транспортних засоби, отримає саме Сокальський район. Це свідчить про консолідовану позицію керівництва району і депутатів, які  виявили бажання придбати «Школярики» на умовах співфінансування та виділили кошти з районного бюджету. Завдяки цьому освітні установи матимуть саме 5 автобусів і це є хорошим прикладом для інших територій.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько наголосив, що галузь освіти завжди є однією з пріоритетних. Тому районні депутати спільно прийняли рішення і виділили з районної скарбниці 2 млн.775 тис.грн. для спіфінансування придбання 5 нових автобусів. «Ми пройшли досить довгий шлях, адже рішення про виділення коштів на ці потреби, депутати прийняли ще у 2019 році. Проте, через певні об’єктивні причини, минулого року в межах обласної Програми розвитку освіти Львівщини», Сокальський район отримав лише 1 «Школярик», який облаштований для дітей з особливими потребами. Загалом, школи отримали 6 нових автобусів, що є особливо важливим для майбутніх громад, в умовах реформи місцевого самоврядування. Я дякую керівництву Львівської облдержадміністрації, депутатському корпусу Сокальської районної ради за придбані автобуси, які  дозволять покращити якість освіти і забезпечать повну організацію навчального процесу».

Микола Пасько та заступник голови райради Василь Бойко також подякували директору «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Миколі Мисаку. Комунальне підприємство було створено у 2018 році. Завдяки ефективній роботі установи, за два роки була досягнута економія коштів освітньої субвенції, понад 20 млн.грн. Саме це дало можливість, скерувати гроші для співфінансування  Програми розвитку освіти Львівщини, а також вирішити багато проблем навчальних закладів Сокальщини.

Додамо, автобуси придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування. Загальна вартість “Школяриків” становить 100 млн. 60 тис.грн. З них 44 млн. 559 тис. 300 грн. було виділено з державного бюджету, 25 млн. 245 тис. 700 грн. – з обласного бюджету та 30 млн 255 тис грн – з місцевих бюджетів районів та ОТГ.  Всі «Школярики» відповідають стандартам і є безпечними для дітей. Кожне крісло має пасок безпеки, а бортовий комп’ютер обмежує швидкість. Дитина не може самостійно відкрити двері, вони блокуються водієм. В автобусі є 32 місця: 29 для дітей, водія та супроводжуючих.

Сокальщина отримала 5 нових автобусів «Школярик»   Сокальщина отримала 5 нових автобусів «Школярик»    Сокальщина отримала 5 нових автобусів «Школярик»

315589915
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.