Влада працює

Сокальська міська рада виділила 2,5 млн гривень на придбання дронів для ЗСУ

На черговій сесії Сокальської міської ради депутати розглянули 64 питання порядку денного, одне з найважливіших – внесли зміни до показників бюджету Сокальської міської ради на 2024 рік. Зокрема:

– виділено кошти на погашення дефіциту із заробітної плати педагогічним працівникам закладів освіти в сумі 20,4 млн. грн.;

– на реалізацію заходів соціальних програм спрямовано 3,1 млн. грн. (для виплати одноразової матеріальної допомоги пораненим військовослужбовцям, для гідного поховання Героїв та підтримки сімей загиблих військовослужбовців, для підтримки внутрішньо переміщених осіб);

– військовим частинам, згідно запитів, виділено 2,5 млн. грн. на придбання квадрокоптерів, дронів та комплектуючих до них.

Про це повідомили у Сокальській міській раді.

Також перерозподілено видатки з Програми благоустрою в Сокальській міській територіальній громаді на

Програму розвитку та утримання вулично-дорожньої мережі на території Сокальської міської територіальної громади на 2024 рік в сумі 2,7 млн.грн., які буде спрямовано на ремонт найбільш аварійних ділянок доріг.

Крім того, виділено кошти на капітальний ремонт приміщень, які плануються до використання для укриття населення (укриття кардіологічного відділення КНП „Сокальська РЛ”) в сумі 807,9 тис.гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews