Влада працює

Сокальська районна рада підписала грантову заявку по новому проекту “Чистий Буг”

У вівторок, 30 жовтня Сокальщину відвідали представники  з гміни Дрогічин Рафал Сівек та Агнешка Войтковська. Вони зустрілись із головою Сокальської районної ради Миколою Паськом та керуючою апаратом Любов Ребриною. В ході зустрічі сторони підписали грантову заявку по проекту «Чистий Буг – програма дій щодо промоцій та збереження природної спадщини» на другий конкурсний відбір  проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 роки».

Сокальська районна рада підписала грантову заявку по новому проекту "Чистий Буг"Як зазначили польські партнери річка Буг  славиться своїми природними багатствами, проте через недбале поводження туристів, рибалок місцевих жителів із сміттям, вода в Бузі дуже забруднена. Тому з метою захисту річки в рамках проекту буде організовано очищення Бугу та його приток з польської та української сторін. Планується очистити воду  від плавучого сміття з висоти байдарки.

Проект “Чистий Буг” також спрямований на зміцнення транскордонної інтеграції шляхом спільних заходів з очищення річки Буг та його приток. Окрім того для дітей та молоді,  туристів, рибалок і місцевих жителів, планується провести рекламну кампанію. Вона матиме освітній характер завдяки фотографічній виставці та фільму, який буде створений під час проекту.

Нагадаємо, що Сокальська районна рада вже приступила до реалізації трьох міжнародних проектів. Перший туристичний «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів». Бюджет проекту – 1 414 765, 86 євро.

Другий проект інфраструктурний – «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів. Тут фінансування складає 2 250 566,38 євро.

І третій проект медичний «На допомогу. Підвищення доступності медичних послуг в надзвичайних ситуаціях через співпрацю служби екстреної медичної допомоги в прикордонних районах Польщі, Білорусі та України». Його бюджет становить 1 523 914,40 євро.

Варто додати, що підписана 30 жовтня заявка по новому проекту підсилить основний туристичний  проект «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів».

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.