Влада працює

Сокальська РДА та відділення Ощадбанку підписали Угоду про співробітництво

Голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай та керуюча Сокальським відділенням Ощадбанку Світлана Ксьонжик підписали Угоду про співробітництво для підтримки малого та середнього бізнесу у Сокальському районі. Про це повідомляє прес-служба Сокальської райдержадміністрації.

Підписання стало першим договором співпраці між Ощадбанком і райдержадміністрацією після старту національної програми «Будуй своє» та на виконання Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Сокальському районі на 2016-2018 роки.

Програма банку, до якої долучається Сокальська райдержадміністрація, передбачає запровадження нового продукту для легкого старту власної справи, участь підприємців у партнерських програмах від великого бізнесу, навчальний та фінансовий компоненти. Зусилля для реалізації цієї програми об’єднують центральні та місцеві органи влади, представників міжнародних організацій та кращі українські компанії

Такі домовленості по всій країні, віднині об’єднані програмою Ощадбанку «Будуй своє», стимулюватимуть місцевий економічний розвиток, що сприятиме створенню нових робочих місць та додатковим надходженням до місцевих бюджетів. Згідно з цією програмою підприємці, що відповідають певним вимогам, зможуть отримати компенсацію частини кредиту на поповнення обігових коштів і придбання та амортизацію основних засобів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.