Головна / Влада працює / Сокальська районна рада займається політиканством

Сокальська районна рада займається політиканством

 2 листопада цього року Сокальська районна рада прийняла рішення про висловлення недовіри голові Сокальської районної державної адміністрації Наталії Карташовій, обґрунтовуючи це тим, що вона відмовляється звітувати перед районною радою щодо виконання програми соціальноекономічного та культурного розвитку за 9 місяців 2012 року.

 
Львівська обласна державна адміністрація переконана, що дане рішення Сокальської районної ради є нічим іншим як політиканством і введенням мешканців району в оману.
 
Наталія Павлівна Карташова призначена головою Сокальської районної державної адміністрації 23 серпня 2012 року розпорядженням Президента України № 166/2012рп. За два місяці роботи Наталія Павлівна здійснила ряд кардинальних змін в роботі районної державної адміністрації, скерованих на її покращення та вдосконалення. Під її керівництвом в районі спокійно та без порушень відбулося народне волевиявлення.
 
Здавалося б, що завершення виборів спонукає усі політичні сили до реальної роботи, але Сокальська районна рада продемонструвала, що певні політичні сили ще не вийшли з виборчого процесу.
 
Усі голови районних державних адміністрацій, в тому числі і Н. Карташова, будуть звітуватися перед громадою відповідно до чинного законодавства, а не на вимогу депутатів районних рад, тим більше, якщо термін перебування на посаді становить лише 2 місяці.
 
(Пресслужба Львівської обласної державної адміністрації).
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen + 8 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!