Влада працює

Сокальський район подав на обласний конкурс 165 проектів, загалом на реалізацію проектів місцевого розвитку з обласного бюджету планується виділити 105 млн грн

Від Сокальського району на конкурс проектів місцевого розвитку подано 165 проектів. Про це інформує Сокальська районна рада.

Відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради зареєстрував 9 заявок-ініціатив від Великомостівської об’єднаної територіальної громади, та 134 заявки з території міських/сільських рад (в тому числі Сокальської ЦРЛ, громадських організацій та ініціативних груп).

За пріоритетами «Школи» подано – 39, «Заклади дошкільної освіти» – 17, «Охорона здоров’я» – 16, «Культура» – 41, «Вуличне освітлення» – 11, «Екологічні ініціативи» – 1 (Реконструкція освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку – пам’ятці садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк 18 ст.), «Інші пріоритети» – 9 проектів, серед яких впровадження системи відео спостереження у місті Сокаль.

Переважна більшість мікропроектів мають високий відсоток співфінансування небюджетного внеску – 16-22% коштів, зібраних громадою, спонсорами та задекларованим нефінансовим внеском самих жителів громад.

Зазначимо, що на реалізацію проектів місцевого розвитку з обласного бюджету планується виділити 105 млн грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.