Влада працює

Сокальська районна рада висловлює глибоку стурбованість катастрофічним станом автомобільних доріг

Міністру інфраструктури України Козаку В. В.

Голові Державного агентства автомобільних доріг України Прусенко Є. Д.

Голові Львівської обласної державної адміністрації Шемчуку В. В.

Начальнику Служби автомобільних доріг у Львівській областіСиротинському Т. Р.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Сокальська районна рада висловлює глибоку стурбованість катастрофічним станом автомобільних доріг загального користування на території району. Сокальський район не має належного сполучення з обласним центром, Волинською областю, Радехівським, Жовківським та Кам'янкаБузьким районами області, оскільки основні дороги загального користування у Сокальському районі перебувають у катастрофічному стані, що загрожує безпеці дорожнього руху.

Проїзд транспортних засобів на багатьох їх ділянках надзвичайно утруднений, що навіть зумовлює відмову перевізників від обслуговування маршрутів загального користування між населеними пунктами району. Протягом останніх восьми років жодних серйозних капіталовкладень в дорожню інфраструктуру не проводилось.

Варто зауважити, що Уряди України та Польщі планують відкриття міжнародного пункту пропуску УгринівДолгобичів.

Автомобільна дорога державного значення Р15 КовельЧервоноградЖовква сполучає майбутній пункт пропуску з Львовом, Червоноградом, Сокалем, Радехівським та Кам'янкаБузьким районами та Волинською областю і є в аварійному стані. Роботи, розпочаті на ній у 2012 році, так і не були закінчені.

Зважаючи на вищенаведене, вимагаємо вжити всіх можливих термінових заходів для приведення у відповідність з вимогами безпеки дорожнього руху автомобільних доріг загального користування на території Сокальського району, а в першочерговому порядку автодороги Р15 КовельЧервоноградЖовква.

Голова районної ради    Ігор ДАЦЮК

65657194
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.