Головна / Влада працює / Відбулася XXI сесія VI скликання Телязької сільської ради

Відбулася XXI сесія VI скликання Телязької сільської ради

Відбулася XXI сесія VI скликання Телязької сільської ради. Основні питання, які розглянули депутати, – "Про підсумки позачергових виборів Телязького сільського голови" та "Про присво­єння рангу сільському голові".

Голова Телязької сільської виборчої комісії Богдан Гудко поінформував про хід та підсумки виборів ("Голос з-над Бугу" уже писав про них). Працювало дві виборчі комісії, претензій та зауважень не було. Правда, взяло участь у виборах трохи більше половини виборців – 671 з 1151. Найбільше голосів набрала Надія Гібляк. Депутати затвердили повноваження сільського голови.

Б. Гудко побажав новообраному сільському голові успіхів, здоров'я, плідної праці, вза­єморозуміння і позитивного вирішення усіх проблемних питань жителів населених пунктів.

Надію Гібляк також привітали заступник голови районної ради Володимир Чуб та керівник фракції ВО "Батьківщина" у районній раді
Олег Кожушко. В. Чуб підкреслив, що "демократія в Україні розвивається нелегко. У цьому пересвідчилися і на виборах. Але у сільській раді працює дві Надії, тут хороший депутатський корпус. Тому бажаю вам плідної праці". О. Кожушко: "Думаю, що новообрана сільський голова не підведе виборців. Маємо забути, хто від якої партії йшов, треба об’єднатися і пра­цювати на громаду. Знаємо, що в Трудолюбівці немає виборчої дільниці, тому будемо клопотати перед ЦВК, щоб її відновити, адже чимало людей не мають змоги дістатися під час голосування на інші виборчі дільниці". Він також передав вітання від народних депутатів України Степана Курпіля та Романа Ілика.

Сільський голова Надія Гібляк подякувала усім за виявлену їй довіру й обіцяла виконувати свої обов"язки чесно і добросовісно.

З другого питання доповіла секретар сільської ради Надія Майко. Депутати про­голосували за присвоєння 9 рангу четвертої категорії сільському голові.

У "різному" депутати говорили про дороги, фермерське господарство, стадіон, дамбу, пасовища…

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!