Головна / Влада працює / Співпраця сприятиме ефективній роботі

Співпраця сприятиме ефективній роботі

З першого дня роботи новообраної Сокальської міської ради, сесії, засідання комісій проводились відкрито і будьхто із мешканців міста міг взяти у них участь. Проводили відео та аудіозапис. На другій сесії депутати від ВО "Свобода" запропонували про онлайн трансляції сесійних засідань в мережі Інтернету. Це дало б можливість будь-якому користувачеві Інтернету переглядати трансляції сесій в режимі "реального часу", і ознайомитися з відеоматеріалом з архіву, адже кількість користувачів Інтернету щораз зростає і когось з них би зацікавив запис перебігу сесії. Окрім того, ми зверталися до керівництва кабельного телебачення у нашому місті з просьбою транслювати засідання сесій.

Відновлено Інтернет-сторінку Сокальської міської ради miskrada.sokal.lviv.ua, на якій подається нова інформація. Працюватимемо над тим, аби покращити роботу сайту міської ради. Отож мешканці вулиць С. Крушельницької, О. Кошового, Я. Мудрого, які звернулись до міської влади, могли б апелювати, насамперед, до своїх депутатів.

У бюджеті на 2011 рік закладено 100 тисяч гривень для облаштування автобусних зупинок у місті. Як секретар депутатської комісії з питань промисловості, підприємництва, побутового обслуговування, транспорту і зв`язку, вже неодноразово робила зауваження стосовно того, що окремі автобуси не призначені для перевезення людей, бо у дуже поганому технічному стані, що загрожує життю і здоров’ю пасажирів, і тому, проводячи нові тендери, це буде враховано. Турбує ставлення водіїв до пасажирів, особливо пільгових категорій. Нині ми працюємо над тим, аби в правовому полі працювали приватні таксі, впорядкуванням руху автобусів на міських маршрутах: РЕМ-автостанція-залізничний вокзал-поліклініка-центр-дачі.

Не менш актуальною є проблема освітлення вулиць, ремонт дорожнього покриття та загального стану доріг. Я розробила і подала на сесію міської ради програму "Наше подвір`я" на 2011-2014 рік, яку міські депутати затвердили на останньому засіданні. У ній передбачено 30 тисяч гривень на капітальний ремонт, освітлення прибудинкових територій, 160 тис. грн.  на встановлення нових дитячих майданчиків, 200 тис. грн.  внутрішньоквартальних будинкових проїздів та тротуарів. Сподіваюсь  це буде добрим початком для покращення благоустрою прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності міста.

Проблема сміття є актуальною і для нашого міста. Але сортування його може частково спростити цю проблему. Проте контейнерів бракує, тому потрібний інший підхід, особливо, що стосується приватного сектора. Тут можна спробувати сортувати сміття. Потрібно буде придбати сучасні закордонні машини, а для мешканців приватного сектора – пластмасові баки. І тільки тоді матимемо право вимагати від жителів дотримання вимог сортування сміття, а до порушників – застосовувати штрафні санкції.

Вже кільканадцять років поспіль в Сокалі неякісний телефонний зв`язок, якість якого постійно погіршується, а серйозних вкладень у його модернізацію немає. Але вирішувати проблеми ЦТП №19 м. Сокаля за рахунок коштів міського бюджету неможливо. Нині необхідно більше 600 тис. грн. на ремонт дахів міських дитсадочків, близько мільйона гривень на ремонт житлового фонду, потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію на реорганізацію гуртожитку №20, впорядкування міського парку відпочинку та інші важливі питання життєдіяльності міста. Тісна співпраця і взаєморозуміння з міським головою Богданом Зарічним сприяє ефективній роботі нашої фракції.

Депутати від ВО "Свобода" постійно проводять зустрічі та прийоми громадян і це є хорошим показником у стосунках депутатського корпусу з депутатами, що у певній мірі забезпечує контроль за виконанням усіх рішень та дає можливість жителям брати участь у реформуванні міста, внесенні пропозицій щодо його управління.

Галина ШКЛЯНКА,
депутат Сокальської міської ради
від ВО "Свобода".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 + 14 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!