Влада працює

Стадіон Львівського університету фізичної культури пройшов міжнародну сертифікацію

Легкоатлетичний стадіон навчально-спортивної бази Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського «СКІФ» відповідає умовам проведення міжнародних змагань

Відповідний сертифікат сьогодні, 25 листопада, видала Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій у відповідь на заявку компанії, що займалась реконструкцією об‘єкту. Відтак, стадіон може приймати усі змагань, окрім чемпіонатів світу та Олімпійських Ігор.

Реконструкцію стадіону СКІФ завершили торік наприкінці серпня у межах президентської програми Велике будівництво. Кошторисна вартість проєкту – понад 13 мільйонів гривень. Тут облаштували бігові доріжки та сектори. Роботи виконували на сучасному обладнанні, за допомогою повністю автоматизованого укладача поліоританової стяжки нового покоління, розробленого для облаштування професійних легкоатлетичних доріжок товщиною від 6 до 50 мм.

Стадіон СКІФ є унікальним, оскільки розташований на місці піщаного кар’єру та захищений від вітру зеленими насадженнями, а це забезпечує мінімальну похибку в результатах спортсменів-легкоатлетів та покращує їх загальні показники.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.