Головна / Влада працює / Станом на ранок у Львові працювало 26 одиниць комунальної снігоочисної техніки

Станом на ранок у Львові працювало 26 одиниць комунальної снігоочисної техніки

Комунальні служби продовжують роботи з очистки міста від снігу, зокрема, комунальники працюють над очисткою вулиць від снігу, ліквідацією снігових нависань та бурульок на дахах будинків, очисткою дощоприймачів. Станом на ранок в місті працювало 26 одиниць комунальної снігоочисної техніки.

Відтак, станом на ранок до прибирання міста залучено 26 одиниць комунальної снігоочисної техніки, ще 37 машин було на чергуванні. Для посипання доріг використано 3 м3 піскосуміші.

Вчора протягом дня до прибирання міста від снігу було залучено 74 одиниці комунальної снігоочисної техніки, ще 31 машина була на чергуванні. Для посипання вулиць і тротуарів використано 14 м куб піскосуміші та 3 тонни реагентів і солі.

Львівська міська рада просить власників машин не залишати їх біля тротуарів, щоб не ускладнювати рух громадського транспорту та роботу комунальних служб з очищення доріг та хідників від снігу.

Відстежити рух тролейбусів та трамваїв можна тут: https://let.org.ua/uk/online-map

Нагадаємо, загалом по місту до роботи в зимовий період підготовлено 138 одиниць комунальної снігоочисної техніки. З них безпосередньо снігоприбиральної техніки — піскосії, машини з плужно-щіточним обладнанням, тракторці – це 86 одиниць. Місто підготувало також 24 тис тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тис. тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.