Влада працює

На Сокальщині в рамках міжнародного проєкту відремонтують комунальні дороги

На Сокальщині триває реалізація міжнародного проєкту «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів». Згідно з його умовами в Замойському повіті та Сокальському районі проводиться ремонт комунальних доріг. В Республіці Польща – 11,4 км траси, яка перетинає дві гміни: Комарув – Осада та Мічин. На Сокальщині – ремонт трьох доріг в селах Забужжя, Гута та смт Жвирка.

 

Зокрема, першою була зроблена реконструкція дороги, яка належить Савчинській громаді та розташована в селі Гута. Вартість ремонтно-будівельних робіт, відповідно до договору, укладеного з підрядником, становить 2 млн. 682 тис. грн. За ці кошти був зміцнений фундамент, зроблено покриття поверхні дороги бітумним матеріалом, облаштовано тротуар з брукового каменю. Роботи виконувала львівська дорожня фірма ТОВ «МакошІнвест».

Триває підготовка до ремонту комунальної дороги в селі Забужжя

 

 

 

Триває підготовка до ремонту комунальної дороги в селі Забужжя

Наступною планується ремонтувати дорогу по вулиці Шевченка в селі Забужжя. Сокальська районна рада провела всі процедури закупівель і зараз працює над отриманням  необхідних дозвільних документів. Окрім того, в районний бюджет вже надійшли 2 млн.42 тис. грн. від Євросоюзу, які будуть використані на оплату ремонтно-будівельних робіт та робіт з авторського і технічного нагляду по даному об’єкту. Підрядником виступає приватне підприємство «Рома», яке стало переможцем тендеру. Згідно з умовами міжнародного проєкту, буде капітально відремонтовано 780 метрів дороги, облаштовано тротуар.

Паралельно триває підготовка необхідної документації для проведення процедури закупівель для майбутнього ремонту вулиці Шевченка в селищі Жвирка. За європейські гроші передбачено зробити реконструкцію дорожнього полотна, довжиною 1250 метрів. Завдання полягає в зміцненні конструкції, покриття поверхні дороги бітумним матеріалом, а тротуару – бруківкою.

Триває підготовка до ремонту комунальної дороги в селі Забужжя

Загальна вартість міжнародного проєкту «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів» становить 294 тис. 577 євро. З них, грант Євросоюзу становить 265 тис.119 євро. Внесок української сторони – 29 тис.457 євро.

Завдяки такому успішному досвіду та міжнародній підтримці, Сокальська районна рада показує приклад іншим громадам, як в умовах децентралізації, ефективно використовувати нові можливості, самостійно опікуватись своїм майбутнім, вирішувати проблеми територій.

 

317209382
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.