Влада працює

Тривають роботи по відновленню теплопостачання Острівського НВК

У зв’язку із виникненням критичної ситуації з опаленням Острівського НВК та з метою відновлення теплопостачання працівники та директор КУ СРР ЛО «ЦОЗО» Микола Мисак здійснили комісійне обстеження навчальної установи та вжили усіх можливих заходів щодо відновлення належного температурного режиму у закладі освіти. Так було встановлено що у 2015 році відділом освіти Сокальської РДА котельню Острівського НВК   було передано в оренду ТзОВ «Енергетична ефективність України» для здійснення теплопостачання навчально-виховного комплексу на альтернативних джерелах енергії. З 21.01.2019 по 24.01.2019 р. ТзОВ «Енергетична ефективність України» не забезпечувала належний тепловий режим, передбачений санітарними нормами та угодою на теплопостачання. Середньодобова температура приміщень Острівського НВК становила 9-10 градусів. Про неналежний температурний режим було складено відповідні акти.

Заходи, що вживалися ТзОВ «Енергетична ефективність України» по забезпеченню належного теплового режиму навчального закладу станом на 24.01.2019 р. результатів не дали, в зв’язку з чим керівництвом КЗ СРР ЛО «ЦОЗО» було прийнято рішення про призупинення надання послуг товариством та  відновлення газопостачання і організацію теплопостачання закладу газовими котлами, що знаходяться на балансі комунальної установи.

Станом на 24.01.2019 р. газопостачання було відновлено та подано газ на котельне обладнання. В даний час здійснюються пуско-налагоджувальні роботи по забезпеченню роботи газових котлів та теплопостачанню Острівського НВК.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.