Влада працює

Турецька компанія Otokoc розглядає можливість виробництва електромобілів у Львові

Львівську міську раду відвідали представники компанії Otokoc Ukraine, що є однією з найстаріших автомобільних компаній Туреччини

Про це Голосу Сокальщини стало відомо у Львівській міській раді. Подія мала місяце 31 серпня.

Відтак, під час зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим обговорили можливості співпраці, а також важливість створення виробництва електрокарів у Львові та розвиток електротранспорту.

Зокрема, мер привітав гостей та розповів їм про сприяння міста у створенні виробництва електромобілів.

«Львів був лідером у виробництві автобусів і тролейбусів у часи СРСР. Ми відновлюємо виробництво, але це виробництво ще не є дуже потужним, адже тільки громадського транспорту Україна потребує понад 30 тис. одиниць. Це дуже великий об’єм. Сьогодні модними стають електромобілі. Львів є прекрасним містом для виробництва електрокарів. Ми дуже зацікавлені співпрацювати у таких великих проєктах. Львів має гарні тенденції, потрібно знайти тільки партнерів, які готові в це інвестувати. Це дуже важливо для нас – просувати продукцію, яка виробляється у Львові та Україні. Якби вас ця пропозиція зацікавила, ми були б дуже раді. Коли країна знаходиться у стані війни, то це важливо – розвивати власне виробництво та робочі місця. Ми за останні роки інвестували 1,5 млрд грн в закупівлю транспорту у нашого виробника. Наша мета – бути зеленим містом. Тому ми купуємо нові електробуси та тролейбуси з автономним ходом, а також розвиваємо велоінфраструктуру», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, у 2017 році Otokoc розпочала свою діяльність в Україні, створивши власну компанію ТОВ «Отокоч Україна» і має право надавати послуги з оренди автомобілів, використовуючи ТМ Budget на території України.

ТОВ «Отокоч Україна» надає послуги з оренди автомобілів, лізингу транспортних засобів та послуги транспортного обслуговування і є офіційним імпортером паливно-мастильних матеріалів торгової марки OPET.

Географія діяльності компанії доволі широка. Офіси компанії працюють в Туреччині, Азербайджані, Північному Іраку, Казахстані, Угорщині, Грузії, на Північному Кіпрі, в Україні (у містах Львів, Київ, Одеса) та Греції.

Голос Сокальщини на GoogleNews