Влада працює

Туристичний потенціал Львівщини представили на міжнародній виставці у США

Промоцію регіону на американському ринку під час робочої поїздки здійснював Тарас Лозинський, керівник управління туризму та курортів ЛОВА.

У межах візиту з 23 жовтня до 5 листопада була можливість взяти участь у трьох туристичних подіях: Travel trade show у Нью Джерсі; International travel show ITS2023 у Нью Йорку; Travel trade show у Вестчестері.

«За підсумками робочого візиту можу впевнено сказати, що доволі багато американців не знають про те що Україна, зокрема Львівщина, є привабливою територією для подорожей, тому промоція на американському ринку є вкрай важлива для реанімації подорожей на перспективу.

Завдяки участі у заходах вдалось напрацювати хорошу базу контрагентів, які готові працювати з Україною та формувати пакетні пропозиції. Найбільше зацікавлення виявили до оздоровчого відпочинку на бальнеологічних курортах, активного відпочинку у Карпатах, гірськолижних курортів і звісно Львова як міста з багатою історією. Одним цікавим фактом для залучення туристів є «львівська статуя Свободи», яка сидить на будинку музею етнографії», – поділився враженнями Тарас Лозинський.

Один день на виставці International travel show був присвячений медіа, які виявили бажання дослідити Україну та висвітлити інформацію на американському ринку безкоштовно, як один з методів підтримки України. До прикладу Мікаела Джузі, відома медійна персона у штатах, яка нещодавно повернулася з Хорватії, де знімала низку туристичних програм, зацікавлена відвідати західну частину України та зняти декілька блогів.

Зі слів Тараса Лозинського, серед учасників виставки було багато американців, чиї родини походять родом з України, тому сентиментальний вид туризму може бути як один з варіантів подорожей. Один із туроператорів також цікавився єврейською спадщиною, її збереженням та розвитком в Україні.

Управлінець також мав нагоду взяти участь у зібранні членів організації Skal International, яка заснована ще у 1934 році. Skal просуває глобальний туризм і дружбу, об’єднуючи всі сектори індустрії гостинності. Понад 12 тис. членів з 76 країн, включаючи менеджерів і керівників галузі, зустрічаються на місцевому, національному, регіональному та міжнародному рівнях. Також обговорили перспективи членства Львівщини у Skal International.

Управління туризму та курортів ЛОВА висловлює вдячність усім готельєрам Львівщини, які поділились матеріалами та подарунковими сертифікатами для того, аби гідно представити Львівську область та в цілому Україну у цій поїздці. Варто зазначити, що участь у заходах та перебування у США профінансувала приймаюча сторона, а саме організація Rebuild Ukraine Travel.

«Вірю, що нам вдасться налагодити дуже продуктивні стосунки. Маємо намір перемістити Україну загалом і Львівщину зокрема з останнього місця відвідування американцями Східної Європи в одне з перших.

Інша мета – поєднати туризм із благодійністю, що дасть змогу забезпечити житлом багатьох українців, які втратили свої домівки через війну. Частина кожного долара, витраченого кожним американським мандрівником, піде на житлові проєкти Фонду «Відбудуй Україну». Наш девіз: Відновлювати життя через подорожі», – наголосив Олександр Воск, засновник Rebuild Ukraine Travel.

Голос Сокальщини на GoogleNews