Влада працює

У Червоноградському районі планують побудувати нові пункти пропуску

Про будівництво перспективних пунктів пропуску на кордоні з Польщею та під’їзних доріг до них обговорили на нараді з представниками Державної митної служби, Міністерства внутрішніх справ та польською стороною в межах онлайн наради

Про це повідомив Юрій Бучко – заступник голови облдержадміністрації.

На Львівщині планують побудувати нові пункти пропуску – Нижанковичі – Мальховичі, Боберка – Смольник, Лопушанка- Міхновець у Самбірському районі, Варяж –Усьмеж, Белз – Будинін, Белз – Осердув у Червоноградському районі. ЄС інвестує у будівництво 100 млн євро кредитних коштів.

Для швидшої реалізації пунктів пропуску важливо розбудувати під’їзні дороги до них. Отож детальніше про автошляхи:

  • На сьогодні департамент дорожнього господарства розробляє ПКД для будівництва дороги Турка–Лопушанка до пункту пропуску Лопушанка-Міхновець. Цього року плануємо розпочати будівництво, передбачена сума 50 млн гривень.
  • 4, 2 кілометри дороги Бориня – Боберка до пункту пропуску Боберка- Смольник відремонтували торік. Роботи продовжимо весною, передбачено 40 млн гривень.
  • До пункту пропуску Нижанковичі – Мальховичі дорогу Нижанковичі –Самбір –Дрогобич-Стрий фінасуватиме польська сторона. Передбачена сума коштів відповідно до договору 19, 5 млн євро. Будівництво розпочнуть весною.
  • Для будівництва доріг до пунктів пропуску Варяж –Усьмеж, Белз – Будинін та Белз -Осердув департамент розроблятиме цього року ПКД.

Щодо діючих пунктів пропуску, дороги Яворів-Грушів та Грушів-Немирів ремонтує Служба автомобільних доріг за кошти польського кредиту. Ремонт дороги Рава-Руська – Червоноград планують розпочати цьогоріч. На сьогодні очікується дозвіл на будівництво від ДАБІ. Також планується ремонт дороги КПП “Cмільниця – Старий Самбір”.

Будівництво пунктів пропуску і доріг до них – це розбудова інфраструктури, створення нових робочих місць, розвиток туризму та збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів.

65752698
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.