Головна / Влада працює / У дискусії не завжди народжується істина

У дискусії не завжди народжується істина

31 травня відбулася нарадасемінар міських, селищного, сільських голів та секретарів. Вів нараду голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк. На порядку денному  п"ять актуальних питань. Однак перед їх розглядом попросив слово голова РДА Микола Мисак, який звернув увагу представників органів місцевого самоврядування на те, аби ефективно освоювати субвенційні кошти на ремонт комунальних доріг, а також наголосив на необхідності впорядкувати об’єкти придорожньої інфраструктури до початку чемпіонату Європи з футболу.

Опісля перед присутніми виступила головний державний інспектор інспекції Держархбудконтролю у Львівській області Ганна Якимець, яка акцентувала увагу на змінах у законодавстві у сфері містобудівної діяльності та наголосила на обов’язкових вимогах, яких треба дотримуватись.
 Уважно слухали присутні начальника фінансового управління РДА Світлану Ксьонжик, яка вела мову про використання коштів по загальнорайонних програмах. Її доповнили начальники управлінь праці та соціального захисту населення й агропромислового розвитку РДА Володимир Огінський та Ігор Шайнога. До них було чимало запитань, на які ті дали грунтовні відповіді.

Актуальними були й два наступні питання: "Про порядок виплати дотації фізичним особам за утримання молодняка ВРХ у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 р. №342" та "Організація та проведення харчування дітей у дошкільних навчальних закладах”. Інформували про це головні спеціалісти управлінь агропромислового розвитку та відділу освіти Сокальської РДА Віктор Федюк і Леся Ковалишин.

У "різному" заступник голови районної ради Володимир Чуб вів мову про мініпроекти, кредитування житла, довів до відома присутніх інформацію, яка надійшла на адресу районної ради і стосується органів місцевого самоврядування.

Опісля Тудорковицький сільський голова Іван Чернієвський висунув пропозицію, аби під час роботи сесії районої ради голови сільських рад мали змогу також висловити свою думку і запропонував кандидатуру голови асоціацій сільських та селищної рад Сокальського району Володимира Черечіна, який представляв би позицію місцевих рад на сесіях районної ради. Попросив слова й Телязький сільський голова Ярослав Кравченко, який звернувся до колег з пропозицією, аби формувати бюджет знизу, тоді у сільській казні буде значно більше грошей на ремонт доріг та розвиток соціальної сфери.

Не займатися популізмом, закликав присутніх голова районної ради Ігор Дацюк, бо, на жаль, реалії життя зовсім інші. Голова РДА Микола Мисак підкреслив, що як не прикро, досі "існує конфлікт фінансів та відповідальності", якого б мало не бути на підставі нового Бюджетного кодексу. Через те й стільки є суперечок. Потрібно провести адміністративну реформу.

У залі виникла жвава дискусія. Проте не завжди у дискусії народжується істина…

Любов ПУЗИЧ. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!