Головна / Влада працює / У Львові презентував міжнародний проект, який спрямований на поліпшення прикордонної інфраструктури

У Львові презентував міжнародний проект, який спрямований на поліпшення прикордонної інфраструктури

В рамках конференції, яку організувала асоціація “Єврорегіон – Карпати” у Львові презентував міжнародний проект, який спрямований на поліпшення прикордонної інфраструктури. Реалізовує його Сокальська районна рада.

Внесок Євросоюзу в проект – 265 тис. євро. Мають бути відремонтовані три комунальні дороги : в Савчинській, Опільській сільських радах, Жвирківській селищній раді. В 2019 році це завдання виконаємо.

В ході обговорення питання ремонту та будівництва доріг в Україні і на Львівщині головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою було названо дві промовисті цифри : за 20 років незалежності було зремонтовано в нашій області 600 км. доріг, за останні 4 роки – 1700 км.

Виступи голови профільного комітету ВРУ Ярослава Дубневича та держсекретаря Міністерства інфраструктури Андрія Галущака вселяють надію, що новостворений дорожній фонд працюватиме за призначенням.

Також дізнався про складну долю дороги Червоноград – Рава – Руська, яку мають ремонтувати за кредитні кошти. Надія є. Завдяки активній, наступальній позиції голови Львівської обласної ради Олександр Ганущин, який виступив локомотивом конференції і дорожньої теми зокрема, наступний рік у реалізації міжнародних проектів має бути продуктивним!

Микола Пасько, голова Сокальської районної ради

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!