Влада працює

У лікарні швидкої допомоги Львова відкрилася оновлена частина відділення анестезіології та інтенсивної терапії

7 жовтня після капітального ремонту у Лікарні швидкої допомоги відкрилася оновлена частина відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 30 ліжок. Це блок інтенсивної терапії пацієнтів з політравмою.

Відділення обладнане усім необхідним: сучасною вентиляційно-витяжною системою і з підведенням кисню, повітря та вакууму за допомогою медичних реанімаційних консолей, новими ШВЛ-апаратами експертного класу з інтелектуальними режимами вентиляції, моніторами пацієнта, сучасними портативними апаратами УЗД та ЕХО-серця.

А ще – найсучасніша у світовій медицині спеціальна система моніторингу – так званий транспортний модуль моніторингу. Він здатен контролювати всі важливі функції організму пацієнта у будь-якій точці лікарні і навіть поза її межами. Отримані дані лікар у онлайн-режимі може переглянути через центральну моніторингову станцію в ординаторській.

Найсучасніший в Україні апарат для визначення стану згортальноі системи крові – тромбоеластометрія, ендоскопічна стінка з бронхоскопом та відерларингоскопом для тяжкої інтубаціі, сучасний апарат артеріальної газометріі та електролітного складу крові, спеціальний апарат автопульс, за допомогою якого лікар проводить мехінічну компресію під час реанімайційних заходів. Також функціонує окрема палата екстракорпоральної детоксикації для пацієнтів, що потребують штучної замісної ниркової та печінкової терапії.

Усе це обладнання допомагатиме ефективно досліджувати життєві функції хворого і організувовувати необхідне лікування швидко та якісно.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.