Влада працює

У Львові міська рада просить не паркуватися на вулиці Рубчака – там мінятимуть аварійну тролейбусну мережу

Від сьогодні і до кінця серпня на вул. Рубчака мінятимуть аварійну тролейбусну мережу: водіїв просять не паркувати авто вздовж дороги

Сьогодні, 31 липня, на вул. Рубчака на ділянці від вул. Тролейбусної до вул. Стрийської розпочинають роботи із заміни аварійної тролейбусної мережі. Ремонтні бригади працюватимуть цілодобово та замінять 3,4 км проводу. Закінчити роботи планують 31 серпня цього року.

На час заміни контактної мережі вулиця буде відкрита для руху транспорту. Також курсуватимуть усі тролейбусні маршрути. Однак, ЛКП «Львівелектротранс» просить автовласників не паркувати свої машини вздовж проїзної частини: це перешкоджатиме проводити роботи максимально оперативно.

«Оскільки працюватиме важка техніка, просимо автовласників не паркувати свої автівки вздовж дороги. Запарковані тут машини будуть суттєво перешкоджати проводити нам роботи швидко та якісно. Просимо з розумінням поставитися до ситуації та тимчасово знайти інше місце для паркінгу, особливо на ділянці від «Ощадбанку» до вулиці Тролейбусної», – наголосив начальник контактної мережі служби енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс» Іван Кісіль.

Як додали у ЛКП «Львівелектротранс», тролейбусну мережу на вул. Рубчака не оновлювали останніх 20 років.

Голос Сокальщини на GoogleNews